bericht vanuit het stagebureau mei 2024

Vanuit het stagebureau zijn wij continue opzoek naar nieuwe bedrijven waar onze leerlingen stage mogen lopen. 

De bedrijven die dagbesteding aanbieden voor onze leerlingen hebben wij goed in kaart. 's Heerenloo biedt veel plekken, maar ook zijn wij bekend bij de kleinere bedrijven zoals Goed Gemutst en zelfs nieuwe bedrijven zoals Brownies & Downies Ede, Bij Ruiter Stroe etc. 

Het vinden van reguliere bedrijven voor onze leerlingen is soms een uitdaging. Dit omdat er veel haken en ogen aan zitten. Zo hebben wij concurrentie van de praktijkscholen in de Food Valley, bedrijven zijn vaak niet bekend met het begeleiden van onze leerlingen en het werk moet passend zijn voor onze leerlingen. 
Een vaste begeleider met geduld, tijd en affiniteit met de doelgroep is noodzakelijk en het bedrijf moet ervoor open staan. 

Kent u iemand die bij een eigen onderneming heeft of werkt die graag met onze leerlingen in contact komen door middel van een stage, dan horen wij dit graag.

Wij nemen graag contact met u of het bedrijf op.